Kontaktní informace, o nás

Internetový obchod www.megafoto.cz je zde pro Vás již od roku 2005, kdy navázal na úspěšný projekt www.fischer-bernard.com. Vznikl na základě poptávky řady českých i slovenských zákazníků po kvalitním a cenově dostupnějším zboží a širokém sortimentu fototechniky z Německa. Zboží odebíráme od předních německých dodavatelů a od německého zastoupení světových výrobců, můžeme Vám tak často nabídnout a dodat i zboží, které je na českém trhu hůře dostupné.

Naším cílem je nabídnout Vám nejenom dobrou cenu a široký sortiment, ale především kvalitní služby a zákaznický servis. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací a zpětná vazba, kterou od Vás máme, vede k neustálému zlepšování služeb. Průběžně pro Vás rozšiřujeme nabídku a snažíme se Vám nabídnout atraktivní zboží za zajímavé ceny. Rádi Vám na základě Vaší poptávky nabídneme zboží, které není ve standardní nabídce našeho e-shopu!

I přesto, že jsme německá firma, má u nás spotřebitel stejná práva, jako při nákupu zboží v ČR. Nařízení Řím I. vstoupilo v platnost 17. prosince 2009 a nahradilo tzv. Římskou úmluvu, která neposkytovala spotřebitelům dostatečnou ochranu při nákupu online v jiných zemích EU. Toto nové evropské nařízení přineslo jasná pravidla pro nákupy přes internet v rámci EU. Při nákupu u nás se tak můžete spolehnout na úroveň právní ochrany, na kterou je zvyklí v ČR. Nákupu u nás se tak nemusíte obávat.

Telefonní spojení, e-mail

Telefonicky nás zastihnete každý pracovní den mezi 9. a 16. hodinou. V případě dotazu ohledně objednávky si připravte její číslo. Na e-mailové dotazy se snažíme odpovídat ihned, jinak maximálně do druhého pracovního dne.

Telefon (9:00 - 16:00)

+420 910 126 872

Fax (Nonstop)

+49 358 383 531 89

E-mail, kontaktní formulář

info@megafoto.cz
Kontaktní formulář

Sídlo, provozovna, poštovní korespondence

Návštěvy či osobní odběry jsou možné na adrese provozovny každý pracovní den mezi 9. a 16. hodinou. Mimo uvedenou dobu možné po předchozí domluvě.
Veškerou písemnou korespondenci doporučujeme zasílat na českou korespondenční adresu, popř. na adresu provozovny (viz níže).

Česká korespondenční adresa

FB Handel und Service GmbH
P.O.BOX 8
46334 Hrádek nad Nisou
Česká republika

Adresa sídla a provozovny

FB Handel und Service GmbH
Nordstr. 11a
02763 Zittau
Deutschland
DIČ DE272197922

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod HRB 33388, soudní příslušnost Dresden, Deutschland

Kde nás najdete

TOPlist