O naší společnosti a internetovém obchodu

Internetový obchod www.megafoto.cz je zde pro Vás již od roku 2005. Vznikl na základě poptávky řady českých i slovenských zákazníků po kvalitním a cenově dostupnějším zboží a širokém sortimentu fototechniky z Německa. Zboží odebíráme od předních německých dodavatelů a od německého zastoupení světových výrobců, můžeme Vám tak často nabídnout a dodat i zboží, které je na českém trhu hůře dostupné.

Naším cílem je nabídnout Vám nejenom dobrou cenu a široký sortiment, ale především kvalitní služby a zákaznický servis. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací a zpětná vazba, kterou od Vás máme, vede k neustálému zlepšování služeb. Průběžně pro Vás rozšiřujeme nabídku a snažíme se Vám nabídnout atraktivní zboží za zajímavé ceny. Rádi Vám na základě Vaší poptávky nabídneme zboží, které není ve standardní nabídce našeho e-shopu!

I přesto, že jsme německá firma, má u nás spotřebitel stejná práva, jako při nákupu zboží v ČR. Nařízení Řím I. vstoupilo v platnost 17. prosince 2009 a nahradilo tzv. Římskou úmluvu, která neposkytovala spotřebitelům dostatečnou ochranu při nákupu online v jiných zemích EU. Toto nové evropské nařízení přineslo jasná pravidla pro nákupy přes internet v rámci EU. Při nákupu u nás se tak můžete spolehnout na úroveň právní ochrany, na kterou je zvyklí v ČR. Nákupu u nás se tak nemusíte obávat.

TOPlist